WYSOKI KONTRAST
polski english   tel. (63) 249-72-00
Szukaj:
Newsletter:
       
baner na stronę


Ulubione   Startuj z nami   Mapa strony
Wtorek, 15 października 2019

Akademia Młodej Przedsiębiorczości – edycja II

                 


Akademia Młodej Przedsiębiorczości - ostatnie dni rekrutacji.       
 

Planujesz założenie własnej firmy w niedalekiej przyszłości lub tuż po studiach?

PWSZ w Koninie oraz Konińska Izba Gospodarcza, przy współpracy z uznanymi na rynku partnerami, przygotowali kompleksowy program edukacyjny w zakresie młodej przedsiębiorczości. Młodzi Polacy zajmują drugie miejsce na świecie w kwestii wrodzonej przedsiębiorczości. Celem Akademii Młodej Przedsiębiorczości jest obudzenie w studentach PWSZ w Koninie tego potencjału i zachęcenie ich do spróbowania swoich sił na rynku pracy, jako właściciele małych firm.   

Program szkoleń przewiduje, oprócz zagadnień formalnych (Urząd Skarbowy, ZUS, Urząd Pracy), ogromną porcję wiedzy praktycznej. Przedstawiciele lokalnych instytucji i banku opowiedzą o możliwościach finansowania przedsięwzięć ze środków europejskich, państwowych oraz kredytach bankowych. Reprezentacji lokalnych firm z branży marketingu i PR opowiedzą jak zaplanować skuteczną promocję swojej działalności, ze szczególnym uwzględnieniem niewielkich budżetów, jakimi dysponują małe firmy. Na koniec pojawi się także szkolenie, na którym uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób się motywować, jak planować i osiągać własne cele, a także jak generować kreatywne pomysły. 

Projekt jest adresowany do studentów II i III roku PWSZ w Koninie. Kwalifikacja osób zainteresowanych udziałem w projekcie będzie dokonywana przez przedstawicieli KIG i PWSZ w Koninie na podstawie przygotowanego uzasadnienia chęci udziału w projekcie, będącego elementem formularza zgłoszeniowego. Docelowo projektem objętych zostanie 12 osób (jedna grupa szkoleniowa). Uczestnicy otrzymają dyplom wystawiany wspólnie przez Konińską Izbę Gospodarczą i PWSZ w Koninie. 

Studentów zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a następnie jego dostarczenie w wersji papierowej do sekretariatu Wydziału Społeczno-Humanistycznego PWSZ w Koninie (ul. Przyjaźni 1, pok. 123) lub przesłanie w formie elektronicznej (skan) na adres sekretariat.wsh@konin.edu.pl   – w terminie do dnia 10 listopada 2013 r.

 
Okres realizacji projektu:

listopad-grudzień 2013 roku
 

Miejsce realizacji projektu:

Konińska Izba Gospodarcza
ul. Zakładowa 11
62-510 Konin
 
Dodatkowe informacje:
ul. Przyjaźni 1, pok. 123
62-510 Konin
tel. 63-249-71-66
 
 
Informacja ogólna


Formularz  zgłoszenia

Kalendarium

 
Logotyp 1Logotyp 2BIPSERMO
 
facebook
studia podyplomowe
Bezpieczeństwo i systemy ochrony Bezpieczeństwo wewnętrzneBudownictwoDietetyka EnergetykaFilologiaFilologia II stopieńFinanse i rachunkowośćFizjoterapia InformatykaInżynieria środowiskaJęzyki Obce w Mediach i Biznesie KosmetologiaMechanika i budowa maszyn LogistykaPedagogikaPielęgniarstwo Praca socjalnaWychowanie fizyczne ZarządzanieZarządzanie i inżynieria produkcjiZdrowie publiczne
kierunki